Booking İndirim Kodu – Booking rezervasyonu nasıl yapılır

Booking İndirim Kodu hepimizin Google’da arattığı bir şey! Yazının sonunda sizin için bir indirim kodu paylaşmış olacağım ve nasıl kullanacağınızı da açıklayacağım, Booking İndirim Kodu gibi işleyen link ile birlikte yaptığınız tüm rezervasyonlarda YÜZDE10 para iadesi alacaksınız!

booking indirim kodu - booking türkiye - booking türkiye rezervasyon - booking türkiye rezervasyon
Booking İndirim Kodu

Booking.com dünya üzerinde en çok kullanılan otel rezervasyonu sitelerinden bir tanesi fakat Türkiye’den girişlerde Türkiye’deki otellere rezervasyon yapmak ne yazık ki artık mümkün değil fakat telefon ve bilgisayar üzerinde giriş yapabilmenin bir kaç yolu var eğer yurt dışına rezervasyon yapmayı düşünüyorsanız zaten böyle bir uyarı almıyorsunuz.

Türkiye’deki otellere Booking.com üzerinden Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Türkiyede ve KKTC’de bulunan otellere Türkiye’den gelen rezervasyonlara erişim yasağı getirildi, yurtdışından veya yurtdışına rezervasyon yapmak ise mümkün. Booking.com‘un en büyük avantajı diğer ottelerle kıyaslama yapabilmek ve daha küçük veya tam tersi büyük işletmeleri inceleyip karar verebilmeniz. Telefon ve bilgisayar için bu yasak yokmuş gibi kullanabilmeniz için ne yapmanız gerektiğini aşağıda detaylıca açıkladım.

Telefondan Booking.com ‘a girmek

Cep telefonunuzdan Booking.com üzerinden Türkiye içi rezervasyon yapmayı düşünüyorsanız en kolay yol telefonunuza bir vpn app’i indirmeniz. İphone kullanıyorsanız, İphone Telefonunuzda VPN kurmak veya ayarlarını yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Bu ayarları yaptıktan sonra istediğiniz sitelere ve booking.com ‘a ulaşım sağlayabilirsiniz ve herhangi bir engelleme ile karşılaşmazsınız. İphone ve İpad ‘e VPN kurma ayarlarına burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Android işletim sistemi olan cep telefonunuza vpn yüklemek için ise buraya tıklayıp, her uygulama için nasıl yapıldığına bakabilirsiniz. Ben Onava kullanıyorum ama Vpn Master’da en çok indirilen app ler arasında.

Bilgisayardan Booking.com ‘a girmek

Bilgisayardan Booking.com ‘a girmek için kullandığınız tarayıcıya göre bir çok seçenek var. Aşağıda bunları detaylı bir şekilde yazdım

Chrome’dan Booking.com ‘a girmek

Tarayıcı olarak Google Chrome kullanıyorsanız, Google ‘a Zenmate VPN eklenti indir yazın veya burayı tıklayıp eklentiyi indirin. google Chrome’da sağ üst köşede yükleme sonunda simgesi belirecektir üzerine tıklayıp aktif hale getirin ve giriş yapın. Bu işlemden sonra Booking.com Türkiye otellerini görebilir, Booking İndirim Kodu ‘nu kullanıp YÜZDE 10 indirimli rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Opera kullanarak Booking.com ‘a girmek

Opera Browser kullanıyorsanuz, gizli modda pencere açın, adres çubuğunun solunca VPN yazısını göreceksiniz, onu aktif hale getirdiğiniz taktirde Booking.com Türkiye otellerini görebilir, Booking İndirim Kodu ‘nu kullanıp YÜZDE 10 indirimli rezervasyonlar yapabilirsiniz.

Booking.com İndirim Kodu

Evettt! Gedik merakla beklenen detaya! Booking İndirim Kodu linki! Bir ay kadar önce booking.com‘dan gelen bir mailde şuan buraya ekliyeceğim Booking İndirim Kodu linkinden bahsediyordu. Nasıl yapılıyor derseniz, yurt içi veya yurtdışı Booking.com üzerinden yapacağınız tüm rezervasyonlar için geçerli olan bu Booking İndirim Kodu linki için tek yapmanız gereken bu linke tıklamak ve rezervasyonunuzu yapmak. Rezervasyonunuzu yaparken ücrette bir düşme görmeyeceksiniz fakat otelden/hostelden ödemenizi yapıp çıkış yaptıktan sonra kredi kartınıza yapmış olduğunuz ödemenin YÜZDE 10’u iade edilicek! Örnek olarak 4 gece bir otel için 1000tl lik bir ödeme yaptınız yaklaşık 10 gün içinde ödeme yaptığınız bir karta nakit olarak 100TL lik bir iade yatacak, bu kadar basit. 🙂 Booking İndirim Kodu linkini buraya bir kez daha koyuyorum, şimdiden iyi gezmeler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir